Izlaist līdz saturam

Tas ir aborts…

by uz aprīlis 5, 2013

AbortsTeiciens, ka viens attēls ir vērtīgāks nekā 1000 vārdu, ir ļoti lielā mērā patiess.

Tieši tādēļ, kad runa iet par izdarītajiem noziegumiem, attēli bieži tiek izmantoti, lai ļautu apjaust notikušā ļaunuma baiso dabu.

Kad runa iet par abortu legalizēšanu, legalizācijas piekritēji iestājās pret abortu vizuālu attēlošanu, jo tā esot “manipulēšana” ar emocijām.

Redzēt attēlus ar sakropļotiem, gabalos sarautiem nedzimušo bērnu ķermenīšiem ir emocionāli smags pārdzīvojums. Tomēr šie attēli rāda neko citi kā vien patiesību par to, kas ir aborts.

Piecu bērnu tēva, mācītāja A. Voltattorni blogā ir neliels abortu tematikai veltīts raksts. Uzmanību! Tas satur grafiskus attēlus, kuru aplūkošana var izraisīt nepatīkamas emocijas.

Mācītājs Voltattorni uzsver, ja mēs atsakāmies redzēt abortus, kādi tie ir, mēs izliekamies, ka tie jau nav nekas īpašs. Ja vissmagākos no grēkiem vēlamies ignorēt, tad līdzi ignorējam arī vienīgo risinājumu tiem, kuri nožēlo notikušo, proti, – Jēzus Kristus Evaņģēliju – Viņš tapa cilvēks, cieta, mira un augšāmcēlās gan par ikvienu abortā nonāvēto bērnu, gan arī par viņu vecāku grēkiem.

Ja atzīstamies savos grēkos, tad viņš ir uzticams un taisns un mums piedod grēkus, un šķīstī mūs no visas netaisnības. Ja mēs sakām, ka neesam grēkojuši, tad padarām viņu par meli un viņa vārda nav mūsos.” (1.Jāņa 1:9-10)

Un tieši tādēļ, ka Kristus dāvā piedošanu un dvēseles dziedināšanu arī tiem, kuru dzīve ir aborta aptumšota, mēs nedrīkstam klusēt…

One Comment
  1. Smagu traumu atstaj aborts uz sievietes psiha. Nemaz nerunajot ka bernina vecvecaki jutas par to. Mana dela sieva aborteja divus, par vienu pat manam delam neka nesakot. Tagad vini skirusies. Esmu pati lidz sai balt dienai lielas skumjas par vinas nedarbu. Vina nebija kristiete. Mana meita stav un krit par vinas tiesibam darit ar savu kermeni ko grib… Varu tikai nopusties ka nekas no manas kristigas macisanas ka berni un pusaudzi nav izdevies. Vai ka vini ir kristiti luterani nozimee ka Dievs ir viniem so staju piedevis? Ja lasam Bibeli tad jadomaa ka ir, pat kad nav pelnijusi – jo ta Kristus mira par mums, kamer mes vel bijam grecinieki lai mes tiktu atjaunoti musu Kunga acis.

Komentāri

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: