Izlaist līdz saturam

Mērķis: laulības institūcijas likvidācija!

by uz aprīlis 18, 2013

Nē, laulībai!Grēkam nepietiek, ja tas tiek pieciests. Grēkam nepietiek, ja tas iemanto līdzvērtīgu statusu normai. Grēkam nepietiek arī tad, ja tas ir privileģētā stāvoklī.

Jautāsiet: “Kāpēc?” Vienkārši.

Kamēr pastāv norma, tikmēr grēcinieku sirdsapziņas tiek apsūdzētas. Norma atgādina par to, kā lietām jābūt pēc Dieva ieceres. Tādēļ grēks nerimsies, kamēr tas iznīcinās normu. Ar cerību, ka tad sirdsapziņa beidzot apklusīs.

Šobrīd šo patiesību varam vērot cīņā pret laulības institūciju. Šeit atrodams pamācošs raksts par to, kāds ir vien-dzimuma laulību atbalstītāju gala mērķis.

Holandē vien-dzimuma laulības atļautas jau vairākus gadus. Tomēr, tikai 12% vien-dzimuma partneru stājās laulībā, salīdzinot ar 86% tradicionālu pāru. Kalifornijā mazāk nekā 20% vien-dzimuma pāru stājās laulībā, lai arī dzīvo kopā, iepretī 91% heteroseksuālu pāru.

Centienu panākt vien-dzimuma laulības legalizāciju mērķis nav vienlīdzība, vai līdzvērtīgas tiesības, lai kas arī ar to tiktu saprasts, bet gan – Dieva iedibinātās laulības institūcijas iznīcināšana.

Ja saprotam, kā grēks darbojās, uz ko tas cilvēkus mudina, kā darbojās sirdsapziņa, tad nav grūti ieraudzīt šīs likumsakarības.

Kungs, esi mums, grēciniekiem, žēlīgs!

Komentējiet

Komentāri

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: