Izlaist līdz saturam

Rolands Eimanis: Garīgi pārpratumi

by uz februāris 26, 2014

ROLANDS EIMANISPārdomas: Garīgi pārpratumi.

Kristieša  ikdiena nereti paiet „vienā skriešanā”. Šķiet, rīts tik jauki un rimti sācies, bet tad pienākumi viens pēc otra sāk gūzmām vien gāzties virsū, un pilnīgi nemanot pienāk brīdis, kad jau atkal jādodas pie miera.

Visā šajā steigā bieži vien neatrodas laiks nedz Rakstu lasījumam, nedz lūgšanai, ne arī Dieva Vārda uzklausīšanai un pārdomām. Arvien liekas, ka citas, tās svarīgās lietas nekādi nepagūsim izdarīt, ja uz brīdi apstāsimies un atvērsim Rakstus, vai kā savādāk veldzēsimies pie Dieva Vārda.

Šāda garīgā kūtruma brīžos gribētos uzmundrināt gan pašam sevi, gan arī ikvienu lasītāju. Viens no noderīgiem interneta resursiem, palīdzošs šādiem kristīgiem atelpas brīžiem ir Mežaparka un Baldones evaņģēliski luterisko draudžu mācītāja Rolanda Eimaņa īsas pārdomas, kuras tapušas sadarbībā ar misiju “Luterāņu stunda” un pieejamas Mežaparka draudzes mājas lapā. To lielais „pluss” ir tas, ka tās tik tiešām ir īsas – apmēram 5 minūtes katra. Vienlaikus, tās nemaz nav “īsas” saturiski. Tās ir tieši tādas, lai kafijas/tējas pauzē pievērtu acis un ļautos nelielam ikdienas kristīgu pārdomu brīdim.

Šajā reizē piedāvājam Jums noklausīties Mežaparka un Baldones evaņģēliski luterisko draudžu mācītāja Rolanda Eimaņa pārdomas par tēmu: Garīgi pārpratumi.

Vairāk ierakstus no misijas “Luterāņu Stunda” kopā ar mācītāju Rolandu Eimani meklēt ŠEIT.

Dievam vien lai ir gods!

Komentējiet

Komentāri

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: