Izlaist līdz saturam

Ideja novēlotai dāvanai

by uz decembris 25, 2014

shapeimage_1Luterāņus gadsimtu gaitā saukuši un arvien grib saukt dažādi. Pirms pāris desmitgadēm latviski uz visām luterāņu lietām kopumā sākām lietot terminu luterisms. Šķiet, termins lēnām tiek aprobēts.

Tomēr, kā ar luterisko būtību, cik daudz pazīstam to? Lai arī vēsturiski luterāņi ir senākā un lielākā Latvijas kristīgā konfesija, šodien ļoti daudziem uz jautājumu par luterismu un tā būtību ir grūti atbildēt. Lai mazinātu mulsumu šajā jautājumā, Luterisma Mantojuma fonds (LMF) laidis klajā grāmatu Luterisms jautājumos un atbildēs. Tā ir grāmata, kas palīdzēs rast atbildes par luterismu, neko par to iepriekš nezinošiem, un palīdzēs atkārtot tiem, kas reiz ir zinājuši, bet piemirsuši. Vienvārdsakot, noderīga lieta. Turklāt, tā kā visi vēl nav paspējuši apdāvināt savus tuvos un mīļos, šī grāmata ir laba iespēja vēl paspēt nopirkt saturiski bagātu un mūsdienu izskatā noformētu grāmatu par ļoti nozīmīgiem jautājumiem.

Vairāk informācijas par šo grāmatu – http://lmf.lv/LMF_2014_rudens/Jaunumi/Entries/2014/12/18_Luterisms_jautajumos_un_atbildes.html

Starp citu, Luterisma mantojuma fondā ir arī citas ļoti noderīgas grāmatas, kas var kalpot kā labas dāvanas pašiem un citiem.

Priecīgus Kristus Dzimšanas svētkus!

Komentējiet

Komentāri

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: