Izlaist līdz saturam

Lieldienu atlaides Bībelēm un citai bibliskai celsmes literatūrai

by uz marts 20, 2015

Tikšanās ar Dievu VLAr prieku konstatēju, ka Latvijas Bībeles biedrība (LBB), tuvojoties Kristus Augšāmcelšanās svētkiem – Lieldienām, ir izsludinājusi atlaides vairākām grāmatām.

Pircējam izdevīgāk tagad nopērkamas gan 1965.gada revidētā izdevuma, gan arī 2012.gada tulkojuma Bībeles. Pieejamas ir arī Bērnu Bībele un celsmes literatūra.

Atlaižu laiks no 9. marta līdz 10. aprīlim.

Vairāk lasīt – http://www.bibelesbiedriba.lv/Blog?id=66

4 komentāri
 1. Egils permalink

  Kādēļ jūs liekat vienādības zīmi starp Kristus Augšāmcelšanās svētkiem un Lieldienām . Lieldienas latviešiem ( dievturiem) katru gadu ir vienā un tajā pašā dienā – kad diena ir vienādā garumā ar nakti = 12 stundas . Un tas notiek marta beigās , ap 20-to datumu , precīzāk to noteica bramaņi , laika skaitītāji . Tagad to var konstatēt paši , aplūkojot kalendārā saules lēkta un rieta laikus .
  Ja jūsu ticībā ( kristīgajā ) cilvēkam , Kristus tak bij’ cilvēka veidolā , dzimšanas datums ir vienāds un miršanas datums ir katreiz savādāks , tad rodas jautājums : kurš no mums melo cilvēkiem ?

  • Paldies par viedokli!
   Vai vienam terminam valodā ir tikai viena nozīme? Proti, vai tikai dievturiem ir pieļaujams “Lieldienu” termina lietojums? Tā kā kristieši Kristus Augšāmcelšanās svētkus par Lieldienām saukuši jau sen pirms 20.gs. 20gadiem, kad radās dievturība, manuprāt, viņiem nav īsti unikālas tiesības uz šo terminu.
   Starp citu, kāpēc dievturi būtu vienīgie ar tiesībām monopolizēt “latviešu” dzīvesziņu? skat. pārdomas par šo – https://gudribassakums.lv/2013/07/12/kas-ir-latviesu-tradicionala-religija/

   • Egils permalink

    tas bija , laikam , Gregorijs I ( katoļu pāvests ?) , kurš 601.gadā kopš Kristus dzimšanas ieteica ievietot nekristīgo svinību saturā kādu kristīgu nozīmi . Tādā veidā 24.jūnijs no Pēterdienas pārtapa par Jāņa Kristītāja dienu , Ziemassvētki ieguva pavisam citu saturu ( Kristus dzimšana ) , Kristus augšāmcelšanās piemiņas diena nu jau bija Lieldienas .
    Dievturība kā kustība tiešām aizsākās 19.gs. 20-jos gados , tas bija laiks kad izveidojās Latvijas valsts , pirmo reizi kopš pasaules pirmsākuma un Kristum ar to nav nekāda sakara .
    Kad es ,man pazīstamam kristiešu priesterim ,uzdevu jautājumu par tiem maldiem sakarā ar Kristus dzimšanas un miršanas datumiem , viņš man atbildēja : viss pareizi , tevi neviens un nekad neredzēs nometušos uz ceļiem lūdzoties , jo tu proti atšķirt melnu no balta , vilku no avs , tu zini ko dari …
    Ļoti žēl ka jūs esat tik ass …

   • Egil!
    Paldies par viedokli!
    Pirmkārt, acīmredzami mūsu sarunā ir ieviesies kāds pārpratums. Es nebiju ass, bet jautājošs? Nesaprotu, kāpēc mani jautājumi uzreiz tiek kvalificēts kā asi? Vai tas ir tāpēc, ka Jums uz tiem nav atbildes?
    Otrkārt, Egil, lai sarunātos, vajag tikt skaidrībā par sarunas objektu. Šinī gadījumā, Jums ļoti labi izdodas mētāties no viena temata uz otru. Tāda metodoloģija nedod vietu konstruktīvai sarunai.
    Man žēl.
    Ar cieņu,
    Voldemārs

Komentāri

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: