Izlaist līdz saturam

“Vienprātības Grāmata” katrai dienai – 23.februāris

by uz februāris 23, 2021

“Paklausait saviem vadītājiem!” (Ebr. 13:17) Šie Rakstu vārdi prasa paklausību Evaņģēlijam, jo tie neiedibina bīskapu valdīšanu ārpus Evaņģēlija. Tāpat arī bīskapiem nevajadzētu ieviest tradīcijas, kas ir pretrunā ar Evaņģēliju, vai arī savas tradīcijas interpretēt pretēji Evaņģēlijam. Kad viņi to dara, tad viņiem, sekojot Vēstulei galatiešiem, nedrīkst paklausīt: “Ja kāds jums sludina citu Evaņģēliju nekā to, ko jūs saņēmuši, lāsts pār to!” (Gal. 1:9)

(Skat. AP XXVIII (XIV), 20.)

One Comment
 1. Skolnieciņš no svētbirzs permalink

  Latviešiem 23. februāris nav svētki, jo šī diena Latvijai ir sēru diena. Padomju okupācijas laikā, kad noziedzīgā PSRS nodibināja Latvijas teritorijā savu vasaļvaldību LPSR, latviešus Sarkanajā armijā izmantoja kā lielgabalgaļu. PSRS imperiālistisko ambīciju dēļ daudzi latvju dēli krita Afganistānā, Černobiļā un citur. Okupācijas vara prettiesiskā veidā piespieda latviešus dienēt savā armijā. Varbūt lielkrievu šovinistiem šī diena ir svētku diena, bet latviešiem šī ir sēru diena. Vadoņa Vladimira Putina un viņa partijas ‘’Vienotās Krievijas’’ valdīšanas laikā šo dienu svin ar vērienu, tas kārtējo reizi pierāda, ka mūsdienu Krievija ir agresīva un militarizēta valsts, kas nav nožēlojusi savus vēsturiskos noziegumus. Vladimirs Putins iet Josifa Staļina pēdās. Nekas labs no mūsdienu Krievijas nav gaidāms.
  Ar Dabas Mātes atklāsmēm, Skolnieciņš no svētbirzs [Latvju Dievu dēls]
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
  Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
  Latvju Dievi mūžam viedi.
  #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #DabasMāte #LatvjuDievuSvētība #pagāni #rituāli #buršanās #ticība #cerība #tradīcijas #miers #svētbirzs

Komentāri

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: